اینک نوبت شماست ، بدن خود را فعال کنید

مبانی متد EMS

با انتخاب فن آوری ما به دنیای میها بادی تک راه پیدا کنید و منحصر به فرد باشید

معنا

این واژه اساسا به معنی برانگیختگی سیستم عضلانی بدن، توسط تکانه های الکتریکی یا به اصطلاح برانگیختگی الکتریکی می باشد. بسته به فرآیند تمرین، الکترودهای متفاوتی از لحاظ شکل، سایز و جنس استفاده می شوند. در تمرینات ورزشی امروزی بیش از همه “سیستم تمرین کل بدن” جایگزین تمرینات دیگر شده است. برای انجام این تمرین، الکترودهای مسطح به صورت کاملا هوشمندانه و مبتکر در یک جلیقه و کمربند و بازو بند و پا بند تعبیه شده و امکان انقباض تمامی گروه های عضلانی بزرگ بدن را ایجاد می کند.

کارکرد دستگاه‌ میها بادی تک

تمرین های EMS بر پایه اصول نرمال و طبیعی بدن است. در هر حرکتی که شما انجام می دهید بلافاصله یک ضربه بیو الکتریکی از جانب مغز به عضله فرستاده می شود که به سبب این ضربه انقباض در عضله مربوطه رخ می دهد. EMS به عنوان یک منبع خارجی این پالس ها را تولید و از طریق الکترود ها به بدن شما منتقل می نماید که به موجب آن انقباض در عضلات رخ می دهد. در حین تمرینات مدرن EMS به سادگی منتظر نمی مانیم تا اتفاقی بیفتد، بلکه به صورت ایستا یا پویا ورزش می کنیم; یعنی عضلات با آگاهی منقبض شده و حرکات هدف دار انجام میگیرند.ورزشکاران ورزش های رقابتی، محققان ورزشی و فیزیوتراپ ها از سال ها پیش جهت افزایش قدرت و سرعت بخشی به فرآیند احیای بدن از این حقیقت استفاده می کنند.

دستگاه میها بادی تک

رویای بسیاری از افراد این است که در زمان کم و با تمرینات بسیار کارآمد اندام خود را فرم داده و در فرآیند کاهش وزن قرار بگیرند، عضلات کمرشان را تقویت کنند، توان بدنی شان را بالا ببرند و همواره در حرکت و سالم باشند. آیا رویای شما نیز چنین است؟ پس یک نوبت برای تست با دستکاه میهابادی تک وقت بگیرید و ابداعی در زمینه ی تناسب اندام را تجربه کنید. چرا که با تمرینات بدنی زودبازده و کارآمد ما میتوانید فقط با 20 دقیقه ورزش در هفته به رویایتان برسید. با تمرینات شخصی که براساس خواسته های شخصی شما تنظیم می شود و انجامشان نیازمند زمان کوتاهی ست. دستگاه میها بادی تک ساخت کشور آلمان است که هم اکنون بیش از 40 کشور پیشرفته دنیا در حال استفاده از این متد هستند.

انواع متد

دستگاه میها بادی تکدارای 2 متد چربی سوزی و عضله سازی می باشد. در متد چربی سوزی، در هر ثانیه یگ پالس ازدستگاه به بدن شما فرستاده می شود که به سبب آن جریان خون و ضربان قلب افزایش یافته و باعث می شود شما کالری بیشتری بسوزانید. در متد عضله سازی، بدن شما به مدت 4 ثانیه پالس دریافت می کند که به موجب آن انقباض در عضلات رخ می دهد و 4 ثانیه بعدی بدن شما در حالت استراحت قرار می گیرد. این روند برای 20 دقیقه تکرار می شود و باعث تقویت بیش از 90% عضلات شما بصورت همزمان می شود. با استفاده از این متد ها شما هم در زمان خود صرفه جویی کرده اید و هم سرعت رسیدن به اهدافتان را افزایش داده اید.

شما معمار بدن خود هستید؛ آن را زیبا بسازید چون لایق زیبایی هستید

درباره ما

اولین V.I.P Studio مشاوره لاغری در ایران
مدرن ترین متد چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان
تنها با پیک فیتنس خاص شوید و خاص بمانید

مجموعه سلامتی و تندرستی پیک فیتنس با استفاده از فن آوری روز دنیا و به کارگیری از جدیدترین متد ورزشی در اروپا، با هدف ایجاد آسایش جسمی و ذهنی و تمرکز بر آرامش روانی به صورت کاملا V.I.P طرحی نو و ایده ای موفق در صنعت تندرستی پدید آورده است. این مجموعه مدرن و بی نظیر با پشتوانه تجربه کهن و تلفیق آن با ابزارهای نوین ارائه دهنده طعم شیرین آرامش در محیطی زیبا و آرام به صورت کاملا خصوصی می باشد. لذت ورزش درمدت زمان کوتاه و بالاترین بازدهی برای اولین بار در ایران سوغات مجموعه ما از کشور آلمان می باشد. مزیت این متد نسبت به سایر متد ها این است که محدودیت سنی ندارد؛ بدین سبب مجموعه ما پذیرای افراد مسن برای بهبود عملکرد فیزیکی ایشان می باشد که با صرف تنها 20 دقیقه از زمان خود در هفته می توانند شاهد فعال شدن بدن خود از دید فیزیکی که در نهایت سرزندگی روحی را شامل می شود؛ باشند. مشاورین مجرب و کارشناسان و متحصصین ما در این حوزه پس از گذراندن دوره های مخصوص و کسب مدارک با بالاترین عنوان از کشور آلمان یاری دهنده پیک فیتنس در راستای عرضه هرچه بهتر و به روزتر خدمات به اعضاء محترم مجموعه می باشد. مجموعه پیک فیتنس تنها نماینده دستگاه های میها بادی تک می باشد. این مجموعه کلیه فعالیت خود را به صورت V.I.P انجام می دهد و این کیفیت ما را به مجموعه ای بی رقیب تبدیل کرده است. بهترین ها از تمام دنیا لیاقت اعضاء محترم مجموعه پیک فیتنس می باشد.

عملکرد و اثر

ورزشکاران حرفه ای و پزشکان ما را به عنوان یک تخصص شناخته شده انتخاب کرده اند

فشار کمتر روی مفاصل

شما با استفاده از این متد می توانید تمامی عضلات خود را بدون وزن اضافی فعال کنید، به این صورت که انقباضی که در عضلات به واسطه وزنه ها رخ می دهد توسط دستگاه انجام می شود که این امر منجر به نتایج قابل توجهی در افزایش حجم عضله های بدن بدون حمل وزنه های سنگین می شود. پس مفاصل شما هیچگونه فشاری را متحمل نمی شوند در نتیجه این متد شما را از آسیب های روش های رایج بدنسازی حفظ می کند

فشار قلبی کمتر

در متد EMS ضربان قلب و فشار خون در مقایسه با تمرینات بدنسازی مرسوم با شدت زیادی بالا نمی رود، در واقع بصورت یکنواخت در طول تمرین شدت می یابد. این متد بصورت همزمان کل بدن را به ثبات می رساند که باعث افزایش پایداری بدن می شود. همچنین انباشتگی اسید لاکتیک در مقایسه با بدنسازی با وزنه قطعا در سطح بسیار پایین تری است و آرامش و لذت یکنواخت در این متد مؤکد این است.

دسترسی به عضله‌های عمیق تر

در متد EMS، در هر پالسی که فرستاده می شود انقباض در بیش از 90% بافت عضلانی شما رخ می دهد (بافت هایی که حتی هیچ وقت انقباض در آن ها اتفاق نیفتاده است). پس در مقایسه با روش های بدنسازی مرسوم ؛ شما می توانید در زمانی بسیار کمتر با تمارینی ساده و ایستا ( یا در بدنسازان حرفه ای به صورت پویا) به نتایجی شگرف در بدن خود دست پیدا کنید. شما با استفاده ازاین متد بدن عضلانی خود را ازآسیب های احتمالی حفظ کرده ؛ چرا که 90 % عضلات شما فعال هستند.

کاهش وزن و سایز

اگر از چاقی و یا اضافه وزن رنج می برید، اگر بدن شما به ورزش ها و رژیم های مختلف غذایی عادت کرده است و لاغر نمی شوید؛ با ما همراه باشید. متد ما بدن شما را وارد چرخه چربی سوزی کرده و آن را متوجه شوکی می کند که باعث می شود شما از شر چربی های زائد خلاص شوید. در زمانی بسیار کوتاه معادل 20 دقیقه تمرین در هر جلسه به وزن و سایز دلخواه خود برسید و لاغری را تجربه کنید. مهمتر از همه؛ همزمان با چربی سوزی، عضله سازی نیز می کنید که به موجب آن خوش فرم و ورزیده لاغر می شوید. همچنین به واسطه پالس ها دچار افتادگی پوست نخواهید شد.

3دلیل برای انتخاب EMS

دیگر مزایا

با ما یک احساس فیزیکی متفاوت را تجربه کنید

مربی خصوصی

ما با ارائه مربی خصوصی ونظارت برکلیه امور شما همواره در تمام لحظات همراه شما هستیم. مربی شخصی شما همیشه در کنارتان است؛ به شما توجه می کند و تمرینات خاص خودتان، که براساس اهدافتان برنامه ریزی شده را نشان می دهد. فرقی ندارد که تمرینتان از چه نوعی باشد، فرم گیری بدن، تمرینات کاهش درد کمر و یا تمرینات قدرتی: شما خودتان برنامه ی تمرینات و شدت آن را تعیین می کنید.

بازدهی و راندمان

هر جلسه تمرین در پیک فیتنس برابر با 3 جلسه تمرین با دستگاههای عادیمی باشد. کارکرد کلیه عضلات به صورت همزمان موجب به این میشود که زمان انجام تمرینات به 20 دقیقه کاهش یافته در حالی که بیشترین بازدهی را در بر داشته است. از مهمترین نتایج بدست آمده در این پروسه اثرات شگفت انگیز سوخت وساز بدن و مصرف کالری در کوتاهترین زمان میباشد . این یک ابزار بسیار موثر برای کاهش وزن و حذف چربی است.

مدیریت زمان

آیا زندگی پر مشغله ای دارید . تنها با 2 زمان 20 دقیقه ای در هفته شاهد نتایج شگرف در بدن خود باشید. تنها 20 دقیقه در هر جلسه کافی ست، تا شاهد سرعت نتایج تمرینات خود باشید. نتایجی که قبلا باید برای رسیدن به آنها ساعت های طولانی را در باشگاه ورزشی می گذراندید، ولی اکنون با EMS این نتایج را تنها پس از چند هفته می بینید و احساس می کنید.

20 دقیقه = 700 کالری

با 20 دقیقه تمرین در مجموعه پیک فیتنس،700 کالری بسوزانید و به وزن و سایز ایده آل خود برسید. با تنظیم دستگاه میها بادی تک روی متد چربی سوزی ، شما همزمان با چربی سوزی، عضله سازی هم می کنید بدین صورت که با کاهش وزن و سایز پوست شما شل نمی شود. در این میان سلولیت ها درمان شده و بدن شما فرمی نو به خود می گیرد. علاوه بر این شما شاهد افزایش 18 برابری متابولیسم خود نیز خواهید بود.

با ما بهترین خود را به نمایش بگذارید

ارتباط با ما